مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز

دبیرستان پسرانه دانشگاه شیرازدوره دوم

leader

تحصیل علم بالاترین عبادت است

برگزاری جشن دهه ی فجر انقلاب اسلامی

به نام خدا

در روز دوشنبه 20 بهمن ماه جشن دهه ی فجر انقلاب  اسلامی  در فضای  مجازی با شرکت دانش آموزان برگزار شد .و از دانش آموزان ممتازین درسی ، فرهنگی ، هنری تجلیل به عمل  آمد و هدایای نقدی به حساب آن ها واریز شد یا کارت اعتباری به آن ها داده شد .   

 

لینک جدید مشاهده درسنامه ها برای دانش آموزان عزیز و دبیران محترم

به نام خدا

دبیران محترم و دانش آموزان عزیز می توانند از طریق کپی نمودن لینک زیر در مرو ر گر اینترنت خود درسنامه ها را مشاهده نمایند .امکان دریافت همه درسنامه ها درون یک پوشه وجود دارد. در سنامه ها در ساختاری سلسله مراتبی به تفکیک مقطع سپس کتاب درسی دسته بندی شده است . محدودیتی برای تعداد درسنامه های دریافتی وجود ندارد . درس نامه ها به مرور زمان به روز رسانی خواهد شد

ضمنا اصل بخشنامه در فایل های ضروری بار گذاری شده است

https://drive.google.com/drive/folders/1i_NVBHt2wqpXEwspAvy3O-0VULN4c9UD

راهیابی تیم طناب زنی دبیرستان به مسابقات استانی

به نام خدا 

دانش آموزان علی دهداری و ماهان دریا نوش به مرحله استانی طناب زنی راه یافتند. این موفقیت را به دبیر محترم تربیت بدنی جنا ب آقای رفاهی و خانواده های این ورزشکاران تبریک عرض می نمائیم 

برگزاری اولین وبینار آموزش خانواده با محوریت برگزاری موفقیت آمیز امتحانات نیم سال اول در فضای مجازی

به نام خدا

همزمان با شروع زمستانی پر برکت در روز دوشنبه اول دیماه برای اولیاء محترم دانش آموزان پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم به طور جداگانه توسط مشاور محترم جناب آقای شعله وبینا رهایی با محوریت برگزاری موفقیت آمیز امتحانات دی ماه برگزر گردید 

برگزاری مسابقه حافظ خوانی توسط شورای دانش آموزی در شب میلاد حضرت زینب کبری (س)و شب یلدا

به نام خدا

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و شب یلدا ، توسط شورای دانش آموزی دبیرستان پسرانه دانشگاه دوره دوم مسابقه حافظ خوانی و ارسال عکس و فیلم از برگزاری این جشن بزرگ برگزار شد وبه ممتازین جوایزی اهداء گردید

تشکیل اولین جلسه انجمن و اولیاءو مربیان

به نام خدا - اولین جلسه انجمن اولیاءو مربیان دبیرستان پس از انتخابات ،روز دوشنبه 5 آبان ماه در دفتر مجتمع با حضور همه اعضاء جدید تشکیل شد و پس از ارائه  گزارش توسط مدیر مجتمع جناب آقای توکل با خدا و تقدیر و تشکر از همکاری خوب انجمن سابق مسئولیت اعضاء جدید انجمن مشخص گردید       سال تحصیلی 1400-1399IMG 3454 CopyIMG 3455 CopyIMG 3462 CopyIMG 3457 CopyIMG 3458 CopyIMG 3459 CopyIMG 3461 Copy .

بارگزاری لیست کلاسی و برنامه کلاسی برای حضور در فضای مجازی کلاس هاسال۱۴۰۰_۱۳۹۹

 ضمن تبریک شروع سال تحصیلی ،به اطلاع دانش آموزان عزیز می رساند لیست کلاسی دانش آموزان و برنامه کلاسی کلی در منوی فایل های ضروری برای اطلاع شما عزیزان و برنامه ریزی بهتر برای ورود به موقع در کلاس های مجازی روز شنبه ۱۵ شهریور بارگزاری شده است باتشکر زارع واحد فن آوری 

مانور کلاس های مجازی برای رفع نقایص و شروع سال تحصیلی جدید سه شنبه 11 شهریور

IMG 3068 Copy

روز سه شنبه 11 شهریور مانور کلاس های مجازی برای آشنایی دانش آموزان با دبیران خود و رفع نواقص سخت افزاری و نرم افزاری ازطرف  دانش آموزان و آموزشگاه  برای هرچه  بهتر برگزارشدن  کلاس ها از 15 شهریور در فضای مجازی برگزار گردید  

لیست کلاس بندی دانش آموزان پایه دهم در سال تحصیلی 1400-1399

قابل توجه دانش آموزان پایه دهم در سال تحصیلی 1400-1399 می توانید لیست کلاس بندی شده را در منوی فایل های ضروری مشاهد کنید

برگزاری کلاس آشنایی با فضای مجازی برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم دوم شهریور 99

باسمه تعالی

روز یکشنبه دوم شهریور برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم وبینار آموزشی آشنایی با فضای مجازی با رهبری  مدیریت دبیرستان و همکاری معاونین مدرسه و سرکار خانم  خداپرست و همکارشان ساسانی  برگزار شد و بیشتر دانش آموزان با این فضا آشنا شدند

جلسه شورای مدرسه دبیرستان پسرانه دانشگاه (موضوع پروژه مهر 1400- 1399)

باسمه تعالی

سومین جلسه پروژه مهر در روز سه شنبه 21 /5 /99 ساعت 7 صبح  با حضور مدیران ومعاونین دبیرستان های پسرانه و د خترانه دوره دوم ، در محل دفتر مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز برگزار گردید . پس از تلاوت  آیاتی چند ازکلام الله مجید آقای توکل با خدا مدیرمجتمع آموزشی و دبیرستان پسرانه دانشگاه دوره دوم ضمن تقدیرو تشکر از عوامل اجرایی در هماهنگی و پیگیری برنامه ها،مطالب زیر را عنوان نمودند و پس از بحث و تبادل  نظر موارد زیر تصویب شد .

 • مقرر شد در هفته آینده روزهای شنبه و یکشنبه تاریخ 25و 26مرداد جلسه توجیهی دبیران جهت استفاده از فضای مجازی وهمچنین روز های دوشنبه وسه شنبه 27 و 28 مرداد جلسه توجیهی دانش آموزان پایه دهم و یازدهم برگزار گردد .
 • با توجه به شروع سال تحصیلی از 15 شهریور ماه واحتمال برگزاری کلاس ها در فضای مجازی ، از هم اکنون آمادگی لازم را جهت هرچه با شکوهتر برگزار نمودن کلاس ها داشته باشید ، تا مشکلی در زمان اجرای رسمی کلاس ها بوجود نیاید .
 • از هفته آینده به صورت تصادفی چند کلاس از روز شنبه برنامه ریزی شود تا دانش آموزان بتوانند با فضای آموزشی( ادبی کانکت و بیگ بلو باتون ) در فضای فارس آموزآشنا گردند.
 • قبل از برگزاری کلاس در نیمه دوم شهریورماه یک روز به صورت هماهنگ تمامی دانش آموزان مجتمع آموزشی دانشگاه در یک ساعت  معین از فضای مجازی استفاده نمایند تا در صورت هر گونه اشکال ، رفع نقص گردد.
 • به دبیران محترم اطلاع رسانی شود تا از هم اکنون جهت هرچه پر بارتر شدن کلاس ها نسبت به تولید محتوای آموزشی خود اقدام نمایند .
 • محتوای الکترونیکی که تهیه می شود حتما دارای شناسنامه ( مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز – نام دبیرستان – نام درس  و مبحث مربوطه – نام دبیر – تاریخ تهیه ) باشد.
 • ارزشیابی دبیران در سال تحصیلی جدید بر اساس فعالیت ها و تهیه کلیپ و محتوا و... انجام پذیرد .
 • تقسیم کار بین معاونین در مدرسه جهت نظارت بر کلاس های دبیران صورت گیرد .
 • با برنامه ریزی مفید و همچنین وجود دبیران کار آمد در دبیرستان می بایست امسال نتیجه بهتری در امتحانات پایانی و دانشگاه داشته باشیم .
 • سعی شود تکریم ارباب رجوع به صورت شایسته توسط تمامی عوامل اجرایی دبیرستان رعایت شود .
 • خوشبختانه سایت مدارس فعال تر ازقبل شده ، بویژه دبیرستان پسرانه دوره دوم که لازم است از زحمات دست اندرکاران تشکر شود و مقرر شدسرکار خانم خداپرست و صمیمی سایت های مجموعه های دیگر را رصد نمایند و در اولین فرصت ممکن نقص های موجود بر طرف شود .
 • از دبیران جهت ساعت کلاسی و زمان استراحت نظر خواهی شود و هرچه سریعتر باز خورد آن به مدیریت مجتمع جهت تصمیم نهایی اطلاع داده شود .
 • مقرر شد یک دستگاه لپ تاپ به دبیرستان دخترانه دوره دوم جهت استفاده مجموعه داده شود .

برگزاری جلسه انجمن اولیاء ومربیان دبیرستان پسرانه دوره دوم 8مرداد ماه

IMG 3079 Copy

Slider

شروع کلاس های آن لاین پایه دوازدهم

IMG 3049 Copy

    با عنایات خاصه خداوندی و همت والای مدیریت محترم دبیرستان دانشگاه دوره دوم  جناب آقای محمدتوکل با خدا و معاونین محترمشان وهمچنین همکاری خوب خواهر محترم سرکارخانم   خداپرست و دبیران پر تلاش و استقبال خوب دانش آموزان ، کلاس های آنلاین پایه دوازدهم از روز یکشنبه  مورخ 99/4/15  همزمان با میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و روز قلم  آغاز گردید . این کلاس ها به مدت8هفته ( تا روز چهارشنبه 99/6/5 در طول تابستان خواهد بود .

تعداد 3 کلاس از ساعت  9 الی 12:30به صورت 3 زنگ دایر و تمامی دانش آموزان با علاقه در کلاس های آنلاین حضور دارند .